Başlık

Takipçi Satın Al

Başlık

Muhtemelen zaten anladığınız gibi, Instagram işinizi pazarlayabileceğiniz bir sürü farklı yol var, ancak bunların hiçbiri takipçi satın almak kadar etkili değil. Büyük bir takipçi edinmek ve ardından onlara ürün satmaya çalışmak çok iş gibi görünse de, aslında bunu yapmanın çok kolay bir yoludur ve kurulu bir siteden takipçi almaya karar verirseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. veya hizmet. Bu yazıda, Instagram için tam olarak nasıl takipçi satın alacağınızı gösterecek harika bir küçük eğitim vereceğim.

 

Bu yüzden önce Instagram için takipçi satın alırken neler bekleyip bekleyemeyeceğinizi anlamanız gerekiyor. Farkına varılması gereken ilk şey, aslında size çok sayıda takipçi satabilen sitelerin birkaç hedefleme seçeneğine sahip olacağıdır. Pazarlamanız için en iyi sonuçları elde etmek için hedeflemeniz gereken şey, çok çeşitli farklı seçeneklerdir. Pasta arayan herkesi hedeflemek istiyorsanız, belli ki en ucuz fiyata beğeni satın alamazsınız. Daha geniş bir izleyici kitlesini hedefleyebilmek için bir pasta resmiyle eşleşen beğeniler satın almayı tercih edersiniz.

 

Bu bizi bir sonraki noktaya getiriyor. Daha spesifik bir kitleyi hedeflemek istiyorsanız, anında teslimat gerçek Instagram takipçileri satın almanız gerekebilir. Bu takipçileri satın alabileceğiniz birkaç farklı yer var, ancak temelde, hangi siteyi seçerseniz seçin, pazarladığınız şeyle ilgilenen iyi bir grup insanı size sağlayabileceklerinin garantisidir. Size en ucuz seçeneği sunabilirlerse, bu önemli değil - önemli olan, doğrudan hedeflenebilmenizdir.

 

Daha sonra, Instagram takipçileri anında teslimat satın aldığınızda, işinizi pazarlamanıza yardımcı olabilecek bir sürü faydalı araca da erişebilirsiniz. Bunlardan bazıları, Reddit ve Digg gibi sosyal yer imi siteleridir. Bunlar, ürününüz hakkında hızlı bir şekilde mesaj yaymanıza olanak tanır. Diğerleri, web sitenize geri bağlantı oluşturmak için kullanışlıdır. Gittiğiniz siteye bağlı olarak, işletmenizi pazarlamanın binlerce yolu vardır ve bunların çoğu ücretsizdir.

 

Instagram takipçileri satın almak istediğinizde, bu aynı zamanda web sitenize tıklamayacak takipçiler satın alacağınız anlamına da gelir. Bunun önemli olmasının nedeni, para kazanmak için insanların sizden ürün almasına ihtiyaç duymanızdır. Sitenizi ziyaret ettikten sonra onları satın almaya ikna edemezseniz, para kazanamazsınız. Bunun yerine, onları ilgilerini çeken ürünleri bulabilecekleri satış sayfalarınızdan birine göndermeye odaklanmalısınız. Bu, müşteri yakalama sayfaları olarak adlandırılan şeydir - sizden küçük bir işletme veya büyük öğeler satın almalarına yardımcı olacak bilgileri almak için izleyicilerinizden adlarını ve e-posta adreslerini sorduğunuz basit satış sayfaları.

 

Bu ipucu mantığa aykırı görünebilir - neden bir sosyal medya sitesinden takipçi satın alayım? Bunun nedeni, her seferinde bir grup potansiyel müşteriyi hedefleyerek internet pazarlama çabalarınızı patlatmak için sosyal medyanın gücünü kullanabilmenizdir. Takipçilerinizi ne kadar çok insandan alırsanız, gerçekten sizden satın alma şansınız o kadar artar. Bu durumda, blog yazarlarının İnternet pazarlamacıları olmadığına dikkat etmek önemlidir. Blogcular ürün satmaz - bu nedenle, ürün satan bir işletmeniz varsa Blogger, WordPress ve diğerleri gibi sosyal medya sitelerinden takipçi satın almak iyi bir stratejidir.

 

Blogcular ayrıca bir eğitim aracı olarak da kullanılabilir. İnternet pazarlamacılığındaki en büyük isimlerin çoğunun blogları var - çeşitli konularda söyleyeceklerini okuyun. Bir konu hakkında söyleyecek ilginç bir şeyi olan bir blog yazarı bulursanız, o blogger'ı takip etmek isteyebilirsiniz. Bu blogculardan sosyal medya takipçileri satın alırsanız, kendi blogunuzu dakikalar içinde ve çoğu durumda birkaç saat içinde kurabilirsiniz. Dakikalar içinde, en iyi İnternet pazarlamacılarından ilginç içeriklerle dolu bir takipçi tabanına sahip olacaksınız.

 

İlgilenen müşterilerin envanterini oluşturmak için Instagram'ı kullanmanın en iyi yolu beğeni satın almaktır. Bununla birlikte, Instagram beğenilerini nasıl satın alacağınızı bilmiyorsanız, bunu sizin için bir fiyata yapacak şirketler var. Ücretsiz Instagram benzeri teklifler sunan şirketleri arayın, böylece ilgilenen müşterilerle dolu bir envanter oluşturabilirsiniz.

Yeni Siparis !
3 dakika once Analiz siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once Opencart Mödül siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 40+ SEO Aracı (Uzakmasaüstü + (50+) Tüm Araçlar) Paketi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once YEPYENİ ÖZEL SEÇİM ARAÇ PAKETİ | Seçeğiniz Min. 5 Maksimum 20 Araç siparisi geldi.